Silence of the Heart

Obrazok
Mlčení srdce

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 22 ratings Země: USA  1984 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Drama,

Režírujú: Richard Michaels,

Hudba: Georges Delerue,


OBSAH

Sedmnáctiletý Skip spáchá sebevraždu a jeho nejlepšího kamaráda tíží svědomí. Rozhodne se proto zjistit, proč to udělal.

Dospívající Skip (Chad Lowe) umírá při automobilové nehodě. Brzy se ovšem ukáže, že mladík se ve skutečnosti rozhodl vzít si život sám – problémy ve škole i mezi svými vrstevníky ho nakonec dohnaly k tomu, že se odhodlal sjet s autem z útesu. Jeho matka (Mariette Hartley) a sestra Cindy (Dana Hill) se snaží o bolestivé události dozvědět pravdu, a to i přesto, že jeho otec (Howard Hesseman) se s tím, že šlo o sebevraždu, nechce smířit. Ukáže se ale, že Skip o svém plánu spáchat sebevraždu řekl svému nejlepšímu kamarádovi Kenovi (Charlie Sheen), a to jako poslednímu člověku před svou smrtí. Ken nyní cítí provinění, že mu v tragickém činu nezabránil. Cindy a vinou sužovaný Ken proto začnou pátrat, co se vlastně stalo během Skipových posledních dnů. Snímek tak v plné nahotě ukazuje, že sebevražda má spíše než na oběť dopad na pozůstalé a že člověk nemusí být nutně blázen, aby se rozhodl vzít si život.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.