Liens du sang, Les

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Kanada  / Francie  1978 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Mysteriózní, Horor, Thriller, Drama,

Režírujú: Claude Chabrol,


OBSAH

V noci na policejní stanici přiběhne mladá dívka Patricia od krve a zmateně vypráví o tom, že ji cestou z večírku někdo napadl. Případu se ujímá inspektor Carella, který zkoumá alibi všech známých sexuálních deviantů, brzy ale přijde na to, že hledat musí spíše v rodině. Patricia sama nakonec odhalí, že násilníkem by mohl být její bratr Patrick, Carella o tom ale není přesvědčen a vzápětí vystupují najevo další tajemství rodiny...
Stejně jako v řadě jiných případů se i u tohoto filmu režisér Claude Chabrol spolehnul na literární předlohu a sáhnul po novele Blood Relatives (u nás vyšlo jako Příbuzenská krev) od slavného autora krimi žánru Ed McBaina. Přestože i tímto filmem sledoval Chabrol svou dlouholetou tvůrčí linii natáčení psychologických thrillerů s kriminálními prvky, jeho režisérský rukopis je zde jen stěží rozpoznatelný, protože se výjimečně soustředil na téměř dokumentární popis práce kriminalistů včetně otevřeného pohledu na léčbu sexuálních úchylek. Film vznikl ve francouzsko-kanadské koprodukci a celý byl natočen v Montréalu. Ve Francii měl premiéru 1. února 1978.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.