Sudca


Juge, LeObrazok
Soudce
Juge, Le

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.2 out of 10 based on 34 ratings Země: Francie  2005 
Trvání: 2x96 min
Hodnocení: 52%

Žánr: Drama,

Režírujú: Vincenzo Marano,


OBSAH

Vždycky se musí najít jeden statečný. Ale má takový člověk šanci ve městě, ve kterém vládnou hned tři mafiánské klany? Vyšetřující soudce v Marseille je svou prací posedlý, všechnu svou energii a úsilí věnuje dopadení především jednoho člověka - Rogera Marina. Všechny tři klany si rozdělily území Marseille a pracují nezávisle na sobě, ale jeden má procenta ze všeho, Roger Marino. Pro soudce je to veřejný nepřítel číslo jedna. Všechny nitky vedou k němu, které se však zatčením jednotlivých gangsterů a překupníků vždy přetrhnou. Po vydařeném zátahu se podaří soudci nejen odhalit zásilku 350 kg heroinu, ale především zatknout muže, který by se mohl stát korunním svědkem při procesu s Marinem. Ale je třeba, aby zůstali na živu oba dva, soudce i jeho svědek.
Na vyšetřujícího soudce je po úspěšné protidrogové akci spáchán atentát. I když má zabiják soudce na mušce, nezabije ho, je to jen varování. Díky zátahu na obchodníky s heroinem se podařilo zatknout Valentina Tucciho, který by se mohl stát významným svědkem při procesu s mafiánským bosem Rogerem Marinem. Po atentátu je soudci přidělen na ochranu kapitán ze zásahové jednotky Marc Steiner. Staří kamarádi, které kdysi rozdělila láska k jedné ženě, se po letech znovu scházejí. Žena, kterou oba milovali, si vybrala soudce a má s ním syna Josepha. Tucci je zastřelen přímo před soudcovýma očima, zbývá tedy druhý hlavní svědek Finat, kterého je třeba přivézt z amerického vězení. V tu chvíli je unesen soudcův syn Joseph a požadované výkupné? Odložení výpovědi hlavního svědka Finata.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.