Prison Break: Útek z väzenia

Obrazok
Útěk z vězení
Prison Break

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8 out of 10 based on 26642 ratings Země: USA  2005 
Trvání: 81x42 min
Hodnocení: 80%

Žánr: Krimi, Akční, Drama, Thriller,

Režírujú: Dwight H. Little, Brett Ratner, Robert Mandel, Kevin Hooks, Guy Ferland, Michael Switzer, Fred Gerber, Michael W. Watkins, Bobby Roth, Greg Yaitanes, Nelson McCormick, Brad Turner, Peter O'Fallon, Bryan Spicer, Milan Cheylov, Craig Ross Jr., Sergio Mimica-Gezzan, Jace Alexander, Mark Helfrich, Sanford Bookstaver, Karen Gaviola, Matt Earl Beesley, Eric Laneuville, Jonathan Glassner, Garry A. Brown, Dean White ,

Hudba: Ramin Djawadi,


OBSAH

Proč Michael Scofield, mladý, vzdělaný, vysoce inteligentní a finančně zajištěný muž, přepadne banku? Proč při soudním jednání přistoupí na všechny podmínky a bez odvolání přijímá pětiletý trest ve vězení Fox River? Protože v tomto vězení čeká na popravu jeho bratr Lincoln Burrows. Michael věří v jeho nevinu a tak s dokonale promyšleným plánem útěku přichází, aby jej zachránil. Ve vězení se však věci nemají úplně tak, jak si představoval a tak musí krom všudypřítomnosti bachařů věnovat pozornost i zvídavému postoji některých spoluvězňů, kteří by rádi utekli též. Navíc se v nebezpečí ocitá i Lincolnova rodina, protože někdo vysoce postavený tahá za nitky a jeho poprava je pro něj velmi důležitá.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.