Dossier 1413

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1962 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Krimi,


OBSAH

V lesích nedaleko Meudonu je nalezeno mrtvé tělo mladé ženy Béatrice Dumontier. Vyšetřováním její smrti je pověřen policejní komisař Rossi. Úspěšnější v pátrání je ale soukromý detektiv Gilles Cauvin, Rossiho bývalý kolega. Jeho přítelkyně Doris má sestru Caroline, kabaretní zpěvačku v klubu Ange Noir. Ta Gillese přivede na stopu jistého Rémyho, majitele nočního klubu, a Gilles brzy zjišťuje, že chod klubu je jen zástěrkou pro řadu nezákonných aktivit, od obchodu s bílým masem a drogami až po průmyslovou špionáž. Další pátrání přivede Gillese na psychiatrickou kliniku doktora Piry, to už se ale Doris i Caroline dostávají do ohrožení života.
Špionážní film Dossier 1413 (Případ 1413) vznikl v režii málo známého filmaře Alfreda Rode, který několikrát točil s druhořadou hvězdou Claudine Dupuis. Ta i zde hrála hlavní roli (Doris). Film byl natočen v průběhu listopadu a prosince 1960, premiéru měl ale až o více než rok později, 23. února 1962. Ve francouzských kinech neměl nijak velký úspěch a vidělo jej jen něco málo přes půl miliónu diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.