Vice et la vertu, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  / Itálie  1963 
Trvání: 108 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Roger Vadim,

Hudba: Michel Magne,


OBSAH

Paříž, 1944. Mladá Justine se chystá na svatbu se svým snoubencem Jeanem, členem odboje. Jean je však zatčen gestapem a Justine se vydává za svou sestrou Juliette, milenkou německého generála Bamberga, aby jí pomohla. Jeanovi se podaří z vězení uprchnout a Justine se vydává za sestrou, aby jí poděkovala, i když Juliette na tom neměla žádný podíl. Justine se přitom stává náhodnou svědkyní zabití Bamberga, je zatčena a odeslána do Rakouska, kde má sloužit sexuálním choutkám nacistických důstojníků. Juliette se mezitím vdává za plukovníka SS Schörndorfa, Hitlerova odpůrce, a společně slaví Bambergovu smrt...
Roger Vadim při natáčení filmu LE VICE ET LA VERTU částečně vyšel z literárního odkazu markýze de Sade, scénář (na němž se sám podílel) však příběh situoval do doby závěru německé okupace Francie. Hvězdami filmu byly Annie Girardot a začínající Catherine Deneuve, ve vedlejších rolích se objevily také známé italské herečky jako Luciana Paluzzi a Valeria Ciangottini, což vyplynulo z italského podílu na produkci filmu. Film se natáčel v létě 1962 a premiéru měl 1. března 1963. Ve francouzských kinech jej vidělo kolem jednoho a půl miliónu diváků, což byl v dobovém srovnání jen průměr.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.