Io ho paura

Obrazok
Mám strach
I Am Afraid

    
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

8.4 out of 10 based on 77 ratings Země: Itálie  1977 
Trvání: 120 min
Hodnocení: 84%

Žánr: Thriller, Drama, Krimi,

Režírujú: Damiano Damiani,

Hudba: Riz Ortolani,


OBSAH

Damiano Damiani - neúnavný kritik špinavých triků mafie, korupce státních úředníků i neschopnosti justice, znovu obsadil do hlavní role Gian Máriu Volonté a byl to tah nadmíru vyvedený. Volonté civilně a bez zbytečných přehrávek předvádí jednu ze svých nejlepších kreací. Role policisty, který se bojí o svůj život, mu sedí. Ve vypjaté atmosféře všudypřítomného strachu, kdy se vraždí za bílého dne, odchází Volonté dělat ochranku jednomu strašímu soudci. Ve snaze vyhnout se nebezpečím normální služby se však zaplete do hry mnohem drsnější a události naberou rychlý spád. Vraždy, temná tajemství, intriky.

Tak, jak se film jmenuje, IO HO PAURA - "Mám strach", tak se i na plátně děje. Scéna, ze které mrazí, se odehraje na chodbě před výtahem v domu soudce. Při útěku dvou najatých vrahů je jeden z nich policistou zraněn a zůstane sedět v kabině výtahu. Jeho kumpán ho volá a vrátí se podívat, co se stalo. Když vidí zraněného, nemilosrdně, beze stopy emocí ho několika výstřely dorazí. Damiani měl, jako obvykle, štěstí při výběru herců, a tak ze všech gangsterů i mafiánů jde strach, ať mají montérky nebo bílé límečky. Jeden z nich, náš známý představitel padouchů všeho druhu - Mário Adorf - si i zde s chutí zahrál.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.