Maxime

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1958 
Trvání: 124 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Henri Verneuil,

Hudba: Georges Van Parys,


OBSAH

Paříž, 1914. Maxime Cherpray je stárnoucí seladon, ale přes kdysi dobré zázemí a vzdělání žije skromně v malém bytě. Svému příteli Hubertovi poskytuje rady do života, jak působit na ženy. Když se Hubert seznámí s krásnou vdovou Jacqueline, propadne jejímu kouzlu, ta jej však odmítá. Spolu s Maximem vymyslí plán, jak Jacqueline získat, jejich představy ale brzy vezmou za své...
Na základě literární předlohy Henriho Duvernoise napsal scénář k filmu slavný režisér Henri Verneuil spolu s dalšími dvěma tvůrci. Na své umělecké vrcholy a největší komerční úspěchy Verneuil teprve čekal, ale film MAXIME vhodně doplňuje jeho tvůrčí snahy ve druhé polovině padesátých let. Romanticky laděný komediální příběh s melodramatickými prvky odehrávající se na sklonku zlatého věku těsně před první světovou válkou ozdobili svými výkony dobově slavní herci jako Michèle Morgan a Charles Boyer. Francouzská premiéra filmu proběhla 26. listopadu 1958.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.