End of the Affair, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 4 ratings Země: Velká Británie  1955 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Edward Dmytryk,


OBSAH

První filmové zpracování románu Konec dobrodružství 1951 britského spisovatele Grahama Greenea, který je částečně inspirován jeho vlastním milostným vztahem. V Londýně během II. světové války a těsně po ní se odehrává příběh milostného trojúhelníku spisovatele Maurice Bendrixe (Van Johnson), vdané Sarah Milesové (Deborah Kerr) a jejího manžela. Posedlostí, touhou a žárlivostí zmítaný Bendrix přesvědčený o tom, že jej milenka odvrhla kvůli jinému muži, si najímá soukromého detektiva, aby zjistil pravou příčinu konce jejich vztahu. Skutečnost, proč se žena se záchranu jeho života během bombardování vzdala lásky k němu a upnula se k Bohu, jej nečekaně zaskočí.

U nás je známější adaptace Hranice lásky režiséra Neila Jordana z roku 1999, která ovšem sází především na efektní retrostylizaci a eroticky dusnou atmosféru a přes výborné herecké obsazení nedosahuje myšlenkové hloubky původního románu.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.