Mr. Blandings Builds His Dream House

Obrazok
Vysněný dům pana Blandingse

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.4 out of 10 based on 194 ratings Země: USA  1948 
Trvání: 94 min
Hodnocení: 74%

Žánr: Romantický, Komedie,

Režírujú: H.C. Potter,

Hudba: Leigh Harline,


OBSAH

Newyorský reklamní agent Jim Blandings žije s ženou Muriel, dvěma dospívajícími dcerami a služebnou v bytě na Manhattanu. Už delší dobu se každý den ráno probouzí s pocitem, že by měl něco ve svém životě změnit. A najednou má jasno, k dokonalému štěstí mu chybí větší byt. Už nechce doma bojovat o každý volný centimetr a znovu přemýšlet kam dát nové věci. Když Blandings v novinách najde inzerát na zajímavý, nepříliš drahý rodinný dům na venkově v Connecticutu, zdá se mu, že má vyhráno. S realitním agentem pak bez dlouhého přemýšlení dohodne jeho koupi a pak tuto radostnou novinu oznámí manželce. Teprve později oba zjišťují, že všechno je trochu jinak, než si představovali...

Příjemnou komedii, která s půvabem zesměšňuje naivitu mnohých rodinných plánů, jak "levně a jednoduše" přebudovat či postavit vlastní dům, natočil hollywoodský režisér H. C. Potter, jehož známe jako tvůrce filmů Milovaný nepřítel, Kovboj a dáma, Hellzapoppin. Ten položil důraz především na hlavní herecké obsazení. Postavu Jima Blandingse vytvořil Cary Grant (Leopardí žena, Moje nejmilejší žena, Jezinky a bezinky, Šaráda), úlohu jeho manželky Muriel ztvárnila Myrna Loyová (Dostihy smrti, Nejlepší léta našeho života).


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.