Arizona

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

8.0/10 (1 hlas)

7.5 out of 10 based on 15 ratings Země: USA  1940 
Trvání: 121 min
Hodnocení: 75%

Žánr: Western,

Režírujú: Wesley Ruggles,

Hudba: Victor Young,


OBSAH

Bill Holden cestou na západ potká Jean Arthur, které se právě začalo dařit v podnikání, jeho touha spatřit na vlastní oči Kalifornii je ale asi silnější než nově nalezená láska.

V roce 1860 směřují na západ nekonečné kolony osadníků. Města tady v Arizoně vznikají spontánně, a také velmi rychle, takže lecčeho je nedostatek, protože zásobování nestačí tempu přistěhovalců. Taková je i situace v Tusconu, ohrožovaném indiány. Phoebe Titus (Jean Arthur) tu vládne železnou ženskou rukou, vždyť město ještě nemá šerifa a v salonu „zvolený“ soudce Bogardus se nechá uplatit flaškou nejlacinější kořalky. Do města přijíždí další osadníci, mezi nimi i Peter Muncie (William Holden) z Missouri. Phoebe, která se rozhodla spojit své síly s kupcem Solem Warnerem (Paul Harvey) a začít do města dovážet zboží, by si Petera ráda najala. Na obchodování ve velkém hodlá zbohatnout, v čemž jí má pomoci i začínající válka mezi Severem a Jihem. Obdobné plány má ovšem i podlý obchodník Lazarus Ward (Porter Hall) podporovaný vychytralým lobbistou Carteretem (Warren William).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.