Farewell to Arms, A

Obrazok
Sbohem, armádo

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.2 out of 10 based on 66 ratings Země: USA  1957 
Trvání: 152 min
Hodnocení: 72%

Žánr: Válečný, Romantický, Drama,

Režírujú: John Huston, Charles Vidor,

Hudba: Mario Nascimbene,


OBSAH

Rok 1917 na italské frontě. Poručík Frederick Henry je jedním z mnoha amerických dobrovolníků, kteří v první světové válce bojují v cizí zemi a denně tak dávají všanc své životy odměnou za pochybnou čest, které se jim nakonec ani nemá dostat. Seznámení s půvabnou britskou sestřičkou Catherine Barkleyovou změní doposud pevné Frederickovy morální hodnoty i jeho válečné odhodlání, mladý řidič sanitky jen nerad odjíždí na sever do hor za frontou. Nedlouho po začátku rakouské ofenzivy je však raněn a dostává se do nově zřízené nemocnice pro americké důstojníky v Miláně. Zde jeho láska s Catherine dospívá k fyzickému naplnění, mladí milenci si slibují věrnost a věčnou lásku. Nepříznivé okolnosti světové války je však znovu dovedou k nedobrovolnému odloučení.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

ika.len: neda sa pripojit - http://www.uloz.to/xJBi89M/a-farewell-to-arms-avi - podla mojho nazoru patri k tomuto filmu. Niekde inde je zle zaradeny ?!
26. 10. 2012 reagovat
peteruu: áno zle priradený odkaz. Opravené
27. 10. 2012 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.