Man with the Gun

Obrazok
Muž se zbraní

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.8 out of 10 based on 37 ratings Země: USA  1955 
Trvání: 83 min
Hodnocení: 68%

Žánr: Western,

Režírujú: Richard Wilson,

Hudba: Alex North,


OBSAH

Ve westernu Muž se zbraní ztvárnil Robert Mitchum nájemného "likvidátora" zločinců na Divokém západě, který je za peníze ochoten zlikvidovat kohokoli, kdo ruší klid měst a vesnic. Když jej jeho žena (Jan Sterling) s odporem opouští, vydává se za ní, přitom se však dostává do největšího pistolnického souboje ve své "kariéře".

Hlavní postavou svižného westernu Muž se zbraní je neohrožený pistolník Clint Tollinger (Mitchum). Po svém příjezdu do Sheridan City se dovídá, že jeho žena „má na starosti“ místní dívky, navíc také zjišťuje, že zdejší šerif je ustrašený slaboch a všichni se bojí velkomajitele půdy, který vládne městu skrze své nohsledy. Nově příchozí je ovšem profesionální pistolník, takže bez váhání přijímá 500 dolarů, aby dal vše do pořádku. Zanedlouho ovšem najatý „ochránce“ začne město terorizovat a chová se jako neomezený vládce. Je však ve skutečnosti na vině on sám? Na tuto otázku velmi efektním způsobem odpoví závěrečná část filmu. Přestože hereckému obsazení dominuje Robert Mitchum, může se snímek pyšnit také skvěle ztvárněnými vedlejšími rolemi, např. Jan Sterling v roli ženy ze „saloonu“ a Tollingerovy manželky, Henry Hull jako stárnoucí šerif, John Lupton jako čestný mladý farmář či Emile Meyer jako nejváženější občan města.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.