Hedda Gabler

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: USA  / Velká Británie  1963 
Trvání: 75 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Alex Segal,


OBSAH

Hedda Gabler! Tohle jméno Hedda už dlouho nevyslovila. Tak se jmenovala, než se provdala za George Tesmana. Dívčí příjmení jí příliš připomínalo staré časy, a tak ho přestala používat. Až teď jí tak oslovil Ejlert Lövborg, Heddin bývalý milenec, zkrachovalec, který podlehl alkoholu někdy v té době, kdy Hedda dala přednost zajištěnému manželství s Georgem, mužem, kterého nikdy doopravdy nemilovala. Ejlert Lövborg se teď vrátil, vyléčený ale minulostí už navždy poznamenaný. Napsal prý román, kterým se má proslavit, a na univerzitě kandiduje na profesuru, čímž ohrožuje Georgeovu dlouho připravovanou pozici. Hedda se proto rozhodne jednat...
Televizní hru podle předlohy norského dramatika Henrika Ibsena natočil americký, převážně televizní režisér Alex Segal v produkci britské BBC se vskutku skvostným hereckým obsazením, tři hlavní mužské postavy ztvárnili Britové Michael Redgrave, Ralph Richardson a Trevor Howard, v titulní roli osudové ženy se představila stárnoucí švédská hvězda Ingrid Bergman.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.