Blonde de Pékin, La


Bionda di Pechino, LaObrazok
Blonde from Peking, The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Francie  / Itálie  / Západní Německo  1967 
Trvání: 87 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Nicolas Gessner,

Hudba: François de Roubaix,


OBSAH

Na lavičce v parku se z bezvědomí probouzí zmatená mladá žena s částečnou ztrátou paměti. Jen matně tuší, že se o ni zajímají sovětské a čínské tajné služby, neví ale proč. Ujímá se jí mladý americký fotograf Marc Garland, který zjišťuje její jméno Erika Olsen a když předstírá, že jejím manželem, dostává se i k informacím, proč po ní pátrájí agenti několika států. Ačkoliv to zpočátku vypadá, že Erika byla milenkou významného čínského vědce se znalostmi o výrobě atomové bomby, vzápětí se ukazuje, že pravým důvodem je vzácný diamant vysoké hodnoty, který by měla Erika mít u sebe. Garland se s vidinou získání drahokamu pro sebe stává nevyzpytatelným, navíc vychází najevo, že Erika není ve skutečnosti Erika…

Špionážní film La blonde de Pékin (Blondýna z Pekingu) natočil méně známý režisér maďarského původu Nicolas Gessner, který podle literární předlohy slavného J. H. Chase napsal i scénář. Jak bylo u filmů tohoto typu v šedesátých letech běžné, tak i Gessner angažoval mezinárodní herecké obsazení v čele s francouzskou hvězdou Mireille Darc a mexickým rodákem Claudiem Brookem. I když jako předloha k filmu posloužila kniha renomovaného tvůrce kriminálního žánru, film se nesetkal s nijak velkým ohlasem a například ve Francii dosáhl návštěvnosti jen něco málo přes půl miliónu diváků, což bylo na hranici nižšího průměru.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.