Joker Is Wild, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: USA  1957 
Trvání: 126 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Muzikál, Drama,

Režírujú: Charles Vidor,

Hudba: Walter Scharf,


OBSAH

Chicago konce dvacátých let. Vzestupy a pády jedné z nejzářivějších hvězd amerických klubů a kabaretů, zpěváka a baviče Joe E. Lewise.
Výborný zpěvák Joe (Frank Sinatra) vystupuje v chicagském klubu jistého mafiánského bosse, a když dostane lepší nabídku zpívat jinde, neváhá ani na okamžik. Boss ho však nehodlá ztratit, tím méně ve prospěch nějaké sprosté konkurence. Joe ale šéfovy vyhrůžky nebere ani trochu vážně a jen se nahlas směje. Brzy poté je nalezen s podřezaným hrdlem. Vražedný útok sice přežije, ale hlasivky má, zdá se, natrvalo poškozené. Navíc po svém propuštění z nemocnice tajemně mizí z města.
Po několika letech, kdy o něm nikdo neslyšel, ho jeho pianista nalézá v New Yorku, kde Joe vystupuje v nedůstojných rolích jako fackovací klaun. První spontánní pokus o comeback nedopadne dobře, ale spolehliví přátelé Joea podrží a za nějaký čas už zase zpívá po klubech a brzy si získává kdysi násilně ukradenou slávu. Válka s Japonskem ničí Joeův milostný poměr s krásnou Letty, slabost pro alkohol zase pomalu ničí jeho kariéru. Ještě jednou se Joe pokusí zachránit potápějící se loď, když se ožení se začínající herečkou Marthou.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.