Spikes Gang, The

Obrazok
Spikesova banda

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 72 ratings Země: USA  1974 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Western,

Režírujú: Richard Fleischer,

Hudba: Fred Karlin,


OBSAH

Dva mladíci (Ron Howard a Gary Grimes) zachrání život zraněnému zločinci (Lee Marvin). Pro chlapce představuje lupič romantického hrdinu, on je však vtáhne do svých zločinů a poté je bezohledně zradí.
Ve westernu Spikesova banda je stárnoucí bankovní lupič Harry Spikes při jedné ze svých akcí v boji zraněn. Podaří se mu však uniknout a ukrýt se v domě mladých farmářských synů, kteří mu svou péčí zachrání život. Zločinec jim vypráví o svých dobrodružstvích a jeho příběhy je inspirují k témuž zločinnému životu. Kriminálník je nadšený a stává se jejich vůdcem. Nově zformovaná banda vyloupí několik bank a vede velmi rozmařilý život, to však jen do chvíle, než je jejich vůdce začne vydírat. Jeden z mladíků si to ale nechce nechat líbit. Zběsilá akce začíná... Poutavý "nový western" o mladické nerozvážnosti, snech, touze po dobrodružství, rozčarování a tvrdé deziluzi.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.