Great Directors

Obrazok
Velcí režiséři

    
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

7.3 out of 10 based on 43 ratings Země: USA  2009 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 73%

Žánr: Dokumentární,

Režírujú: Angela Ismailos,


OBSAH

Dokument oslavuje kariéru deseti nejuznávanějších, nejprovokativnějších a nejindividualističtějších žijících režisérů, včetně Bernarda Bertolucciho a Davida Lynche.
Tento pořad je oslavou filmů a filmové tvorby. Představuje desítku nejuznávanějších, nejprovokativnějších a nejindividualističtějších žijících režisérů. Přináší hluboce osobní a intimní sondu do umění kinematografie a umělců, kteří ji tvoří. Dokument, který měl premiéru v roce 2009 na filmovém festivalu v Benátkách, obsahuje podrobné rozhovory s režiséry světové třídy Bernardem Bertoluccim, Davidem Lynchem, Stephenem Frearsem, Agnes Vardovou, Kenem Loachem, Lilianou Cavaniovou, Toddem Haynesem, Catherine Breillatovou, Richardem Linklaterem a Johnem Saylesem. Za bohaté podpory ukázek a historických archivních materiálů souvisejících s jejich díly rovněž odhaluje odlišné charaktery těch, co vdechli život nadčasovým obrazům, jenž nás už dlouho inspirují.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.