Great Directors

Obrazok
Velcí režiséři

    
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

7.3 out of 10 based on 43 ratings Země: USA  2009 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 73%

Žánr: Dokumentární,

Režírujú: Angela Ismailos,


OBSAH

Dokument oslavuje kariéru deseti nejuznávanějších, nejprovokativnějších a nejindividualističtějších žijících režisérů, včetně Bernarda Bertolucciho a Davida Lynche.
Tento pořad je oslavou filmů a filmové tvorby. Představuje desítku nejuznávanějších, nejprovokativnějších a nejindividualističtějších žijících režisérů. Přináší hluboce osobní a intimní sondu do umění kinematografie a umělců, kteří ji tvoří. Dokument, který měl premiéru v roce 2009 na filmovém festivalu v Benátkách, obsahuje podrobné rozhovory s režiséry světové třídy Bernardem Bertoluccim, Davidem Lynchem, Stephenem Frearsem, Agnes Vardovou, Kenem Loachem, Lilianou Cavaniovou, Toddem Haynesem, Catherine Breillatovou, Richardem Linklaterem a Johnem Saylesem. Za bohaté podpory ukázek a historických archivních materiálů souvisejících s jejich díly rovněž odhaluje odlišné charaktery těch, co vdechli život nadčasovým obrazům, jenž nás už dlouho inspirují.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.