Curée, La

Obrazok
Game Is Over, The

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

6.8 out of 10 based on 8 ratings Země: Francie  / Itálie  1966 
Trvání: 98 min
Hodnocení: 68%

Žánr: Drama,

Režírujú: Roger Vadim,


OBSAH

Alexandre Saccard (Michel Piccoli) je úspěšný a velmi bohatý podnikatel, zvyklý manipulovat se svými finančními partnery i ovládat svou rodinu. V luxusní vile žije se svou mladou manželkou Renée (Jane Fonda) a synem Maximem (Peter McEnery) z prvního manželství. Renée a Maxime jsou si věkově blízcí a při jedné Alexandrově obchodní cestě mezi nimi vznikne silný citový vztah. Renée má v plánu se rozvést, Alexandre to ale odmítá připustit a vyhrožuje, že rozvod by ji finančně zničil. To si uvědomuje i Maxime, který odmítá další návrhy Renée a oznamuje zasnoubení se svou spolužačkou Anne (Tina Aumont). Renée nezůstává moc možností, jak se svou situací naložit.
Film Štvanice (La curée, 1966) vycházel ze stejnojmenného románu Emila Zoly, který vyšel v roce 1871, režisér Roger Vadim jej ale šikovně zasadil do současnosti. Film se natáčel od listopadu 1965 do března 1966, v hlavní roli nešťastně provdané Renée Saccardová se zaskvěla Vadimova tehdejší manželka, americká herečka Jane Fonda. Film měl ve Francii premiéru 22. června 1966 a v kinech jej vidělo více než dva a půl miliónu diváků. Na festivalu v Benátkách byl v témže roce nominován na Zlatého lva za nejlepší film.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.