Roi bis, Le

Obrazok
Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa (francouzská verze)

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 34 ratings Země: Francie  / Československo  1932 
Trvání: 80 min
Hodnocení: 77%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Robert Beaudoin,

Hudba: Josef Kumok,


OBSAH

Portorický předseda vlády (Hubert Daix) pověřil slavného detektiva Berlocka Sholmèse (Martin Frič), aby našel dvojníka portorickému králi Fernandu XXIII. (Pierre Bertin) – slabý a ustrašený král, který se bojí anarchistů a ukazovat se svému lidu. Nespokojená je samozřejmě i královna (Truda Grosslichtová – pod pseudonymem Tania Doll), pár je totiž stále bez následníka. Sherlock najde v novinách obrázek Leducqa (opět Pierre Bertin). Vykutálený Leducq souhlasí s prací dvojníka a odjíždí s detektivem do Portorika vlakem. Král odjede do exilu a Leducq začne vládnout. Setká se s královnou, je to ale její dvojnice (také Truda Grosslichtová). Nakonec se sblíží i s pravou královnou, která je s ním velice spokojená. Po dalších trampotách přijde zpráva, že pravý král zemřel. Leducq se prohlásí za krále a Sholmèse pověří hledáním nového dvojníka. Příběh končí, a Leducq od té doby vládne v Portoriku i s pravou královnou…

Film Le Roi bis je francouzská verze filmu "Lelíček ve službách Sherlocka Holmese". V naší verzi hrál hlavní dvojroli Vlasta Burian, ve francouzské Pierre Bertin. Martin Frič (Shorlock Holmes) a Truda Grosslichtová (královna - místo Lídy Baarové) jsou jediní čeští herci, kteří v této verzi hráli hlavní role. NFA má k dispozici pouze tři fotografie. Archives du film du C. N. C., Bois d’Arcy (Francie) archivuje negativ o délce 2036 m.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.