Family Way, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 6 ratings Země: Velká Británie  1966 
Trvání: 115 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Komedie, Romantický, Drama,

Režírujú: Roy Boulting,


OBSAH

Kdysi dávno žila panna Jenny, ve dvaceti byla jako květ. Na opačném konci města vyrostl mladý muž, Arthur Fitton se jmenoval. Ti dva spolu chodili už dva roky a leckdo by neváhal o nich vyprávět, že jsou pro sebe stvořeni.
I přišel jejich svatební den. Snubní prsten sklouzlý na kostelní dlažbu jako by byl předzvěstí dalších událostí. Nejprve oslavu nemilosrdně ovládl Arthurův otec, který nešetřil oplzlými vtipy na adresu poněkud stydlivějších svatebčanů. Pak se pod novomanžely zřítila postel, laciný to žertík svatebních hostů. Fittonovi o patro níž už se radovali, že do toho mladí pořádně „praštili“, tu noc ale k ničemu nedošlo. A protože místo svatební cesty na Mallorcu vyhlásila policie druhý den pátrání po prodejci zájezdů, jenž se zpronevěřil tolika plánům, novomanželé zůstali u Fittonových i noci následující. Nedostatek soukromí a nemožnost soustředění způsobily, že výsledek všech byl stejný, jako u té první. Ani po několika týdnech nedošlo manželství svého naplnění. Každý z manželů se tedy rozhodl problém řešit po svém…

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.