True Blue

Obrazok
True Blue

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: USA  1989 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Krimi,

Režírujú: William A. Graham, George Mendeluk,


OBSAH

Teroristé unesli školní autobus s dětmi velvyslanců OSN a naplnili jej výbušninami. Před elitní policejní jednotkou leží těžký úkol.

V tomto televizním snímku vycházejícím ze stejnojmenného seriálu se skupině teroristů podaří unést školní autobus a naplnit ho výbušninami. Situace je však ještě výbušnější, protože rukojmí uvnitř autobusu jsou děti velvyslanců při Organizaci spojených národů. Členové elitní policejní jednotky zabývající se mimořádnými případy nyní musejí riskovat život, nepodlehnout vydírání teroristů a děti zachránit. Film ukazuje policejní práci v poněkud jiném světle, než bylo v době jeho vzniku obvyklé, a při porovnání například se seriály NYPD Blue (u nás vysílán pod názvem Policie New York) nebo Law & Order (Právo a pořádek) vyznívá True Blue celkově optimističtěji. Snímek i seriál podávají příběhy strážců zákona veskrze spíše pozitivně a staví na vyvážené směsici akce a humoru.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.