BUtterfield 8

Obrazok
Telefon Butterfield 8

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.8 out of 10 based on 51 ratings Země: USA  1960 
Trvání: 109 min
Hodnocení: 78%

Žánr: Drama,

Režírujú: Daniel Mann,

Hudba: Bronislau Kaper,


OBSAH

Cítila, že byl její poslední šancí, jak skoncovat s minulostí. Tou poslední šancí, která jí proklouzla mezi prsty.
Kdo by neznal Glorii (Elizabeth Taylor), kočičku na zavolání a příležitostnou modelku z Manhattanu, kterou je možno kontaktovat jedině přes telefonní ústřednu BUtterfield 8. O jejím umění manipulovat s muži mohli být sepsány romány, kdyby o to zhrzení milenci ovšem stáli. To ona byla tím, kdo si vybíral.
Probuzení v apartmánu Westona Liggetta (Laurence Harvey), vystudovaného právníka, který se uměl oženit tak, aby už nikdy nic nemusel, nepřipomínalo běžné ráno. Zatímco ještě spala, Liggett jí opustil a nechal tu 250 dolarů se vzkazem, jestli to stačí. Rozzuřila se, včera jí potrhal šaty a dnes urazil její pýchu nebo alespoň to, s čím každá děvka žije místo hrdosti. Popadla norkový kožich paní Liggettové (Dina Merrill), první věc, kterou ve skříni našla, a vypadla z bytu, aby se mohla vyplakat na rameni Stevea (Eddie Fisher), přítele z dětství a jediného člověka, kterému věřila. Nejdřív ale vytočila BUtterfield 8 a ujistila se, že jí okamžitě přepojí, pokud Weston Liggett zavolá.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.