Goin' to Town

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  1935 
Trvání: 74 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Muzikál, Komedie,


OBSAH

Zpěvačka v saloonu Cleo Borden (Mae West) zdědí po svém zavražděném snoubenci Buckovi Gonzalesovi (Fred Kohler) jeho majetek. Ten je obrovský, spadají do něj stáda dobytka, naftové pole (o které se stará anglický inženýr Edward Carrington (Paul Cavanagh), dostihová stáj a další.
Mae West si napsala scénář sama a podobně jako ve filmu I'm No Angel (1933) hraje ženu, která se snaží proniknout mezi horních deset tisíc, bohaté paničky ji nenávidí a milionáři obletují. Její zacházení s muži charakterizuje zasnoubení s Buckem – po jeho nabídce se rozhoduje ve hře v kostky, Mae prohraje a se zasnoubením tedy souhlasí. Jenže když přijíždí ve svatební den na jeho ranč, zjistí, že ho mezitím šerif zastřelil při krádeži dobytka. Když se jí nepodaří svést Carringtona, odjede na dostihy do Buenos Aires, kde pozná hazardního hráče Fletchera Coltona (Monroe Owsley) a když ten prohraje veškeré peníze, Mae si ho vezme za muže. Sice ho nemiluje, ale získá přes jeho rodinu přístup do vyšší společnosti. Kolem Mae se ale točí i další zajímaví muži a její anglická láska se mezitím stane britským lordem – že by se už nesetkali?
Místy western, místy skoro sociální drama a místy komedie, s muzikálovými vstupy od saloonu po operu (Samson a Dalila), typická dobová komedie zkušeného režiséra Alexandra Halla.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.