Hrozné děti

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Československo  1969 
Trvání: 30 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Hudební, Krátkometrážní,

Režírujú: Jan Moravec,

Hudba: Vlastimil Hála,


OBSAH

Ztřeštěná taškařice s použitím písní J. Laufera. Mozaika situací volně spojená rozchody a návraty milenecké dvojice. Použité písně z muzikálů /Gentlemani/ a /Toulavý Engelbert/ a jiné z Laufrova repertoáru jsou nazpívané různými postavami.

Dívka vyjíždí džípem a cestou pije z lahve, nebo dělá zastávky v různých restauracích. Mladík ji chce dohonit. Do tohoto rámce se napojují leckdy volně a bez logiky různé dějové gagy a situace. Například v pustině na jediné cestě mezi poli obsluhuje zbytečný semafor policista. Nato mladík přejede jakéhosi tuláka. V lese se honí v krojích Jeníček s Mařenkou. Další scéna je ze snímání filmu o pravěku. Herci neandrtálci ovšem pokračují v roli i po ukončení natáčení. Dále se mladík ujímá malého chlapce a jde s ním na pouť, kde se na střelnici trefuje hajný, který později pod heslem "vždy trefím" sestřelí letadlo. Dvojice pak se setkává omylem v posteli, ale dívka opět prchá. Posléze nabourá a začne honit zase ona svého partnera. Děj vrcholí ,když mrtvý tulák vstává z hrobu a zpívá "zdá se mi, že mám křídla".

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.