Sedem svedkov

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.4 out of 10 based on 80 ratings Země: Československo  1967 
Trvání: 59 min
Hodnocení: 84%

Žánr: Krimi, Drama,

Režírujú: Peter Solan,


OBSAH

Je noc. Před vyšetřovnou sedí šest svědků vraždy a v ní dva detektivové, jeden mladý, novátorský, druhý vyznávající pravidla staré školy. Volají si k sobě jednoho svědka po druhém a vyslýchají je. Zjišťují, že zjistit kompletní pravdu je velmi těžké, ne-li nemožné. Detaily i důležitá fakta se v podání jednotlivých svědků různí. Podle jednoho bylo auto černé, podle druhého tmavě modré; podle jednoho byla obětí krásná mladá blondýnka, podle druhého stará tlustá bába. Jediná společná věc pro všechny výpovědi je to, že žádný ze svědků proti násilí nezasáhl. Každý pro to měl jiné důvody - starší pán se bál, mladík v saku si ho nechtěl zničit, reportér to všechno musel fotit a neměl čas... Když už si myslíme, že celé lidstvo je skrz naskrz zkažené, přijde do místnosti sedmý svědek.
Slovenský televizní film s výborným psychologickým prokreslením postav i bravurními hereckými výkony natočený ve stylu Kurosawova Rašomona (1950).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.