Man from Atlantis

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: USA  1977 
Trvání: 120 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Sci-Fi, Drama, Dobrodružný,

Režírujú: Lee H. Katzin,


OBSAH

Úvodní film k seriálu o muži z Atlantidy s Patrickem Duffym v hlavní roli. Po velké noční bouři je na pláži nalezen muž v bezvědomí. Zpočátku je němý, trpí ztrátou paměti a je nápadný svými zvláštními schopnostmi. Pod vodou vydrží velmi dlouho bez jakýchkoli dýchacích přístrojů a dokáže plavat ohromnou rychlostí. Doktorka Merrillová vezme muže na své pracoviště do podmořské laboratoře, kde mu dají jméno Mark Harris. Mark své okolí nepřestává svými schopnostmi udivovat, ale brzy zjistí, že se musí pravidelně vracet k moři, jinak se jeho síly ztrácejí. Ostatní kolegové dojdou k závěru, že Mark musel kdysi žít v bájné Atlantidě.
Mark souhlasí s pomocí výzkumnému týmu při pátrání po záhadně zmizelých ponorkách, ale po skončení mise se chce vrátit zpět k moři a zjistit pravdu o svém původu. Při pátrání v mořské hlubině objeví podmořskou základnu, kterou řídí šílenec jménem Schubert (Victor Buono), jenž chce pod mořem vytvořit novou civilizaci. Má v úmyslu zničit svět rozpoutáním další světové války. Úkolem Marka je šílence zastavit.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.