Babovřesky

Obrazok
Babovřesky aneb z dopisu venkovské drbny

    
Celkové hodnotenie

9.0/10 (14 hlasů)

3.1 out of 10 based on 2259 ratings Země: Česko  2013 
Trvání: 133 min
Hodnocení: 31%

Žánr: Komedie,

Hudba: Karel Vágner,


OBSAH

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: "Je to prostě film tak 'trošku' ze života." Po smrti stoleté Trudy zůstanou na konci vesnice lukrativní pozemky se starým domem. To se hodí starostovi a jeho příbuznému, kteří mají na pozemky zálusk a chtějí zde vybudovat autobazar. Jenže pozůstalí Hálovi se synem Adamem, se rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji, i když v ní prý straší. Podtitul "z dopisu venkovské drbny" naznačuje, že na scénu vstoupí i místní zbožné ženy v čele s "univerzální" klepnou Horáčkovou, která o všem ví, od všeho má klíče, všude byla dvakrát... a uzurpuje si právo do všeho zasahovat. A právě do této vesničky přichází nový farář. Zbožné ženy čekají váženého důstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, sportovně vyhlížející asi třicetiletý mladík s dvojsmyslným jménem. Netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává v Babovřeskách množství humorných situací.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

ika.len: Premiéry V kinech ČR od: 14.02.2013 Falcon V kinech SR od: 21.02.2013 Saturn
07. 02. 2013 reagovat
Janko2005: Jo jsou to koumáci. Holt reklama je reklama.
14. 02. 2013 reagovat
Olda54: Doporučuji před stahováním - přečíst si komentáře na stránce s odkazem!!
05. 03. 2013 reagovat
suudzi: zdroj CSFD.cz Tetsuo - odpad! Představte si, že máte před sebou hovno a rozmazáváte ho. Jste opravdu důslední a děláte to 133 minut, dokud hovno není rozmazáno úplně natenko a navždy nepřilne k povrchu. Zhruba tak nějak musela vyhlížet práce na scénáři k filmu Babovřesky. Kameňák umocněný v trapnosti na druhou a bez vtipů.(18.2.2013) :D :D :D :D některé lidi si fakt nedávám, ale třeba má pravdu ;-)
06. 03. 2013 reagovat
Olda54: Každý má právo na názor. Nejsem si pak jist zda je nějaký rozdíl podívat se na tento film, či jiný od Trošky, nebo sledovat politické zpravodajství - možná bude někomu na blití z obojího, ale u filmu od Trošky se trošku častěji zasměji. A pak - ať si každý udělá názor sám. Já sám jsem film ještě neviděl.
10. 03. 2013 reagovat
Olda54: Opět vložen link bez toho, aby si dotyčný přečetl komentáře přímo na stránce czshare, že to je jen smyčka !!!
26. 06. 2013 reagovat
kopytos: DVD v prodeji od:28. 8. 2013
27. 06. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.