All American Christmas Carol

Obrazok
Vánoční koleda pro Cindy
White Trash Christmas, A

  
Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

4.5 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  2013 
Trvání: 84 min
Hodnocení: 45%

Žánr: Drama, Komedie,


OBSAH

Tři duchové navštíví lehkovážnou, nezaměstnanou svobodnou matku Cindy (Taryn Manning), které dají příležitost napravit její sobecké manýry a zabránit sociálce, aby jí sebrala zanedbané děti.
Sebestředná, nezaměstnaná stará dobrá Cindy a přivádí na svět děti s různými muži už od doby, kdy za sebou ještě tahala kačera. Nemá v úmyslu si najít práci nebo zůstat věrná ve vztahu. Když bylo Cindy pouhých osm let, její otec Ross od ní na Štědrý den odešel a zdá se, že jde Cindy v jeho šlépějích - místo toho, aby své děti vychovávala pomocí správných hodnot, zajímá se o skupování losů a bere ohledy jen sama na sebe. A tak není divu, že má teď díky své bezohlednosti a nevázanosti o své děti přijít. Když se však objeví tři nepravděpodobní duchové, kteří mají Cindy upozornit na chyby, jež svým zavrženíhodným chováním napáchala, žena si začne uvědomovat, že by se raději měla napravit dříve než...

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.