Rendez-vous, Le

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  1961 
Trvání: 128 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Krimi,

Režírujú: Jean Delannoy,


OBSAH

Když je zastřelen fotograf Daniel Marchand, podezření okamžitě padá na dvě ženy – Edith, dceru ropného magnáta Kellermana, a Madeleine Lariviere, současnou manželku Edithina bývalého manžela Pierra. Třetí podezřelou se stává druhá Kellermanova dcera Daphne, s níž Marchand krátce před smrtí nafotil sérii odvážných fotografií. Bohatý průmyslník Kellerman se snaží chránit rodinnou pověst a svého zetě Pierra nutí k poskytnutí falešného alibi pro dceru Daphne.

Ani hvězdné obsazení, jemuž dominují vycházející hvězdy Annie Girardot nebo Philippe Noiret, nezajistilo velký úspěch snahám režiséra Jeana Delannoye uplatnit se v jiném než historickém žánru, v němž dosud sklízel jen úspěch. Film měl premiéru 4. října 1961 a návštěvnost přesahující jeden milión diváků v kinech byla ve své době spíše jen průměrným výsledkem. Ještě před premiérou uspořádal producent Robert Dorfman reklamní projekci, v níž film prezentoval autorům detektivek, právníkům i kriminalistům. Těsně před rozuzlením nechal promítání zastavit a mezi publikem uspořádal diskuzi o možných závěrech příběhu. Ani tento nevšední reklamní trik však filmu nezajistil zvláštní pozici v Delannoyově bohaté filmografii.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.