Pépées font la loi, Les

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.8 out of 10 based on 8 ratings Země: Francie  1954 
Hodnocení: 78%

Režírujú: Raoul André,


OBSAH

Mladá dívka Nathalie je unesena. Její matka se domnívá, že byla zapletena do obchodu s drogami, policii ale nekontaktuje, spravedlnost berou do rukou její další tři dcery Elvire, Christine a Elisabeth. Společně pronikají do zločineckého gangu a úspěšně rozvracejí vztahy mezi drogovými dealery – propuštění Nathalie je nablízku.
Film LES PÉPÉES FONT LA LOI (Kočky nastolují právo) vznikl na základě stejnojmenné literární předlohy Raymonda Caillavy, režie se ujal Raoul André, plodný tvůrce té doby, který podle Caillavy točil víckrát. Spíše než uměleckým dílem s hodnotnými hereckými výkony je film Les pépées font la loi přehlídkou „koček“ francouzského filmu padesátých let (Michèle Philippe, Claudine Dupuis, Dominique Wilms a Louise Carletti), roli jejich matky Flory ztvárnila meziválečná hvězda Suzy Prim, v menší úloze se tu objevuje i Louis de Funès. Film byl natáčen v pařížských ulicích i ateliérech v průběhu října až prosince 1954 a premiéru měl 30. března 1955. V kinech dosáhl bezmála dvoumiliónové návštěvnosti a o rok později bylo natočeno pokračování LES PÉPÉES AU SERVICE SECRET (Kočky v tajných službách).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.