Passage à l'acte

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1996 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller,

Hudba: Alexandre Desplat,


OBSAH

Psychiatr Antoine Riviere je zatížen velkými dluhy a musí přijímat tolik pacientů, kolik jen zvládne. Poslední z nich, Édouard Berg, se zdá být záhadnějším než všichni ostatní. Berg se psychiatrovi svěří, že zavraždil svoji manželku, jeho příběhu Antoine odmítá uvěřit, ale když je jeho bývalá manželka ohrožována neznámým cizincem, zjistí, že Berg s ním hraje nebezpečnou hru. Stejně nebezpečná je Antoinova cesta k pravdě...
Předlohou k filmu byl román Neutralité Malveillante od Jeana-Pierra Gattegna, scénář napsal režisér Francis Girod spolu se svým spolupracovníkem Michelem Grisoliou. Natočený film patří k zajímavým příspěvkům do žánru psychothrilleru, ale málo uvěřitelný a na pochopení složitý příběh je spíše odrazující. Hlavní role psychiatra v podání Daniela Auteuila nepatří k nejlepším výkonům v jeho kariéře, více vynikl prvoplánový padouch zosobněný Patrickem Timsitem. Francouzská premiéra proběhla 30. října 1996.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.