Gojira-Ebira-Mosura: Nankai no daiketto

Obrazok
Godzilla Vs. The Sea Monster

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.9 out of 10 based on 34 ratings Země: Japonsko  1966 
Trvání: 87 min
Hodnocení: 69%

Žánr: Sci-Fi, Drama, Akční,

Režírujú: Jun Fukuda,

Hudba: Masaru Sató,


OBSAH

Ryota se společně se dvěma přáteli rozhodne ukrást jachtu a vydat se na moře hledat svého ztraceného bratra. Vyruší zde však bankovního lupiče, který se s nimi musí nedobrovolně vydat na plavbu. Během bouře však na jachtu zaútočí obrovské monstrum Ebirah (obří kreveta – někde se uvádí humr) a mladíci tak ztroskotají na neznámém ostrově. Při průzkumu ostrova objeví základnu teroristické organizace „Red Bamboo“, která zde vyrábí jaderné zbraně a žlutou látku, jenž je má ochránit před útoky Ebiraha. Tu jim zde vyrábí zotročení domorodci, kteří byli násilím přivezeni z ostrova Infant. Ryota a jeho společníci v džungli narazí na dívku Daiyo, které se podařilo uprchnout. Ta jim poví, že posvátná Mosura upadla do tvrdého spánku a prozatím se jí nedaří probudit. Proto se museli ostrované podvolit zlověstným praktikám vojáků. Při pokusu uniknout pronásledovatelům naleznou Ryota a jeho druhové jeskyni a v ní spící Godzillu. Musejí urychleně vymyslet nějaký plán, jak ji probudit opět k životu. Snad by jim byla schopna pomoci nejen proti „Red Bamboo“, ale i samotnému Ebirahovi.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Olda54: Polské text. titule k souboru xsbeeQYt : http://uloz.to/xNMGgHqP/godzilla-vs-the-sea-monster-divx-pres-multiload-cz-txt
27. 06. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.