Distractions, Les

Obrazok
Trapped by Fear

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 15 ratings Země: Francie  / Itálie  1960 
Trvání: 101 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Drama,


OBSAH

Paul Frapier je novinář, který žije pro svou práci, auta a krásné ženy. Jako reportér se dostane k případu vraždy policisty, kterou spáchal Laurent Pole, nyní na útěku. Paul a Laurent spolu dříve bojovali v osvobozenecké válce v Alžírsku, kde Laurent Paulovi zachránil život. Paul se mu nyní snaží oplatit protislužbou a udělá vše pro to, aby Laurent před policií uprchl.
Film dnes prakticky neznámého režiséra Jacquese Duponta se v okrajové dějové linii vracel k nedávno skončené osvobozenecké válce Alžírska z francouzského koloniálního područí. Podle dobových kritik šlo o poměrně zdařilé kriminální drama, i když zatížené nadbytečnou pozorností věnovanou milostným avantýrám hlavního hrdiny. V hlavních rolích excelovali Jean-Paul Belmondo a Claude Brasseur. V jedné z prvních výraznějších rolí se zde objevila začínající Mireille Darc. Ve Francii měl film premiéru 4. listopadu 1960.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.