Návrat Casanovu


Retour de Casanova, LeObrazok
Návrat Casanovy
Retour de Casanova, Le

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.9 out of 10 based on 224 ratings Země: Francie  1992 
Trvání: 93 min
Hodnocení: 59%

Žánr: Romantický, Drama,

Režírujú: Edouard Niermans,

Hudba: Bruno Coulais,


OBSAH

Casanova, který má za sebou život plný dobrodružství, svodů, cestování a úspěchu, se chce vrátit domů, do Benátek. Jeho peněženka zeje prázdnotou. Zestárlý hrdina už žije pouze svou legendou a hrou v karty, v níž je až nebezpečně obratný. Jeho jediným společníkem je sluha Camille, jemuž pochopitelně už dávno dluží plat. Benátská republika odmítá Casanovovi vydat vstupní vízum. Musí se tedy toulat po jižní Francii a severní Itálii. Střídá hostince a jeho oblek chátrá. Rád přijme pozvání Olivia, jemuž kdysi prokázal službu, a který má teď konečně možnost mu jeho velkorysost oplatit. Na jeho zámku se Casanova setkává s Amélií, ženou, která ho po celý život miluje. Avšak svůdce se chystá na jednu ze svých posledních bitev, chce získat mladou, nevinnou Marcolinu, neteř Amélie.
Návrat Casanovy, který je volnou adaptací románu Arthura Schnitzlera, natočil režisér Edouard Niermans a dal tak příležitost k setkání postavy legendárního svůdce Casanovy s legendárním hercem Alainem Delonem.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.