Fantasia chez les ploucs

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

5.7 out of 10 based on 12 ratings Země: Francie  / Egypt  / Itálie  1971 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 57%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Gérard Pirès,


OBSAH

Sagamore Noonan je majitelem venkovské farmy, jeho hlavní činností je ilegální výroba whisky. Na farmě s ním žijí další členové rodiny, především extravagantní strýc Noe. Jednoho dne se na farmě objeví dva cizinci, mladá Caroline se svým strýcem, kteří hledají nocleh na pár dní. Vyklube se z nich dvojice pachatelů loupeže vzácných diamantů, které má Caroline ukryté ve svých bikinách. Vzápětí na farmu přijedou další hosté a všichni začnou jevit zájem o Carolinino prádlo...
Film OBRAZOTVORNOST KŘUPANŮ je celovečerním debutem režiséra Gérarda Pirèse, který do té doby natočil několik krátkých filmů. Jako předloha k filmu posloužil román The Diamond Bikini od anglického spisovatele Charlese Williamse. Zatímco román se drží spíše dramatického žánru, Pirèsova adaptace inklinuje spíše ke komediálnímu pojetí. Román se odehrává v americkém státu Alabama, francouzská filmová verze byla natočena v Itálii. Ve Francii měl film premiéru 15. ledna 1971.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.