Petits matins, Les

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.9 out of 10 based on 7 ratings Země: Francie  1962 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 69%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Jacqueline Audry,

Hudba: Georges Van Parys,


OBSAH

Mladá Belgičanka Agathe je na prázdninách na Azurovém pobřeží, hodlá se ale vydat do Paříže, kde si chce najít svého vysněného prince. Její dobrodružná cesta přes celou Francii se značně liší od představ, které o svých prázdninách měla a především je pro ni poučením, že lidé ne vždy jednají s čistými úmysly. Na cestě potkává řadu mužů různých charakterů a sociálního postavení, všichni ale po ní chtějí protislužbu za svezení nebo večeři. Závěrem zůstává Agathe opuštěná na silnici, ale svého cíle se nevzdává.
Film ČASNĚ ZRÁNA (Les petit matins) je dílem francouzské režisérky Jacqueline Audry, která se ve svých snímcích věnovala převážně tématu ženy s přesvědčením, že jedině žena může nejlépe režírovat film s ženským úhlem pohledu na mužský svět. V hlavní roli se před kamerou poprvé (a naposledy) objevila mladá Agathe Aems, zatímco v řadě dalších rolí, i těch epizodních se uplatnily četné legendy francouzského filmu. Mimo jiné zde hrál slavný zpěvák Gilbert Bécaud, jiný populární zpěvák, Charles Aznavour, doplnil film svým zpěvem. Výsledkem byla poměrně nenáročná komedie, která však u diváků zaznamenala jen malý úspěch. V kinech měl snímek premiéru 16. března 1962.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.