Rosa per tutti, Una

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Itálie  1967 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Hudba: Luis Bacalov,


OBSAH

Rosa je krásná mladá žena, která bydlí v Rio de Janeiru a žije značně volným stylem, svou přízeň a lásku dělí mezi celkem sedm mužů různého věku a sociálního postavení - hudebníka, studenta, starého sochaře, rybáře, barmana a nezaměstnaného. Muži o sobě navzájem vědí, nikomu z nich to ale nevadí a všichni jsou šťastni. Ovšem jen do doby, kdy jeden z Rosiných milenců, temperamentní italský barman Lino, začne projevovat majetnické sklony, chce Rosu jen pro sebe a fyzicky ji napadne. Rosa skončí v nemocnici, kde jí ošetřující lékař radí, aby v zájmu svého zdraví zkusila žít jen s jedním mužem. Rosa se ale nechce vzdát svého dosavadního způsobu života a po návratu z nemocnice se znovu vrhá do náruče všech svých milenců.
Film Una rosa per tutti (Růže pro všechny) byl natočen podle stejnojmenné divadelní hry Glaucio Gilla, režisér Franco Rossi jím ovšem nedosáhl kvalit svých někdejších filmařských počinů, úspěch byl nicméně zajištěn účastí slavné Claudie Cardinale v hlavní roli. Další role obsadili italští herci jako Nino Manfredi nebo Lando Buzzanca, ale i Němec Mario Adorf. Většina vedlejších postav byla svěřena brazilským hercům, protože film se vzhledem k zasazení děje točil v Rio de Janeiru. Film měl v Itálii premiéru 18. ledna 1967, úspěch pak zaznamenal i v dalších evropských zemích.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.