Panna alebo orol


Testa o croceObrazok
Panna nebo orel
Heads I Win, Tails You Lose

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.6 out of 10 based on 91 ratings Země: Itálie  1982 
Trvání: 104 min
Hodnocení: 76%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Nanni Loy,


OBSAH

Nanni Loy a dvě povídky v jeho snímku, který je typickou italskou komedií osmdesátých let. První povídka s názvem Zbloudilá ovečka pojednává o mladém knězi Remigiovi (Renato Pozzetto), který cestuje za biskupem, aby sehnal peníze pro svůj malý kostel. Při cestě vlakem vyhodí jedna dívenka láhev z okna, a touto láhví je v následném okně zasažen Remigio do hlavy a ztrácí paměť. Paměť se mu vrací při pohledu na ženský klín, když se nad ním sklání krásná slečna Teresa (Mara Venier) v sukni. Začíná komické hledání ztracené paměti, kdy Remigio naváže s Teresou milostný vztah.
Druhý příběh Beduínův syn pojednává o stavební dělníkovi Beduinovi(Nino Manfredi), který zjistí, že jeho sedmnáctiletý syn je pravděpodobně homosexuál. Posedlý touto myšlenkou se snaží dopátrat pravdy. Ztrácí nejen vztah se synem, ale i s milovanou Stephanií (Ida Di Benedetto). Ta se rozhodne svému příteli pomoci a s jeho synem si promluví o samotě. Vše ovšem přerůstá v milostný poměr a pro nešťastného Beduina, to není ještě s homosexualitou úplný konec.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.