Canterville Ghost, The

Obrazok
Strašidlo cantervilleské

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 83 ratings Země: USA  1996 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Rodinný, Drama, Fantasy,

Režírujú: Syd Macartney,


OBSAH

Chřestění řetězů po nocích na starobylém zámku není nic neobvyklého. Možná by se mohlo zdát, že je to pro ducha i zábava. To ovšem neplatí o duchovi Cantervillského zámku siru Simonu de Cantervillovi (Patrick Stewart), který staletí pyká za svůj hřích, jenž spáchal kvůli lsti svého přítele. Příběh začíná, když Cantervillský zámek koupí americký velvyslanec Hiram Otis a nastěhuje se tam i se svou rodinou - ženou, dcerou Virginií (Neve Campbell) a dvojčaty Washingtonem a Adamem. Duch samozřejmě dál koná svou povinnost a straší po nocích nově příchozí, avšak netuší, že stojí proti zapřísáhlému realistovi a také proti nezbedným dvojčatům, kteří mu patřičně pijí krev. Jeho hněv však slábne při pohledu na Virginii a sám si také začne postupně uvědomovat, že by to mohla být právě ona, která by za něj prolila slzu, zlomila kletbu, kterou na něj uvrhla čarodějnice na příkaz bratrů jeho nebohé ženy a dala mu tak věčný klid, po kterém již dlouho touží. Zbývá tu ale ještě jeden úkol - obrátit bezvěrce na víru, aby Hiram Virginii dále neobviňoval kvůli krvavé skvrně před krbem v knihovně, jež má znázorňovat prolití krve Simonovy zavražděné ženy.
Příběh byl natočen podle knižní předlohy anglického spisovatele irského původu Oscara Wildea, jenž je známý mimo jiné pro svá díla: Obraz Doriana Graye (filmová i muzikálová podoba) a Jak je důležité míti Filipa (divadelní hra).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.