Return from the Ashes

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1965 
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller,

Režírujú: J. Lee Thompson,


OBSAH

V předvečer druhé světové války živoří ambiciózní polský šachista Stanislaus Pilgrin (Maximilian Schell) ve Francii, kde by rád dosáhl mezinárodního věhlasu a zabezpečil se do konce života. Napjatá mezinárodní situace nepřeje velkým ziskům a tak jeho seznámení s židovskou vdovou Michele Wolf (Ingrid Thulin) připomíná výhru v loterii; úspěšná, finančně zabezpečená lékařka má jen nevlastní dceru, o kterou se navíc nemusí starat. Stan se s Michele ožení, ale ani to ženu neuchrání před transportem, když si Hitler podrobí Francii.
Po válce žije Stan s mladičkou Fabienne (Samantha Eggar), nevlastní dcerou Michele, která se už z věznění v koncentračních táborech nevrátila. Jednou střetne Fabienne na ulici ženu, jež je její maceše neuvěřitelně podobná. Stan ženu přesvědčí, aby se před úřady za Michele vydávala. V sázce je totiž tři sta milionů franků, které lékařka během války zdědila po příbuzných, ale na které Fabienne nepřipadne nárok, dokud se tělo její macechy nenajde. Vykutálená dvojka ovšem netuší, koho že to ve skutečnosti potkala.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.