Can't Smeg Won't Smeg

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

9.1 out of 10 based on 0 ratings Země: Velká Británie  1998 
Trvání: 27 min
Hodnocení: 91%

Žánr: Soutěžní, Sci-Fi, Komedie,


OBSAH

Pořad vznikl v roce 1998 u příležitosti oslav 10 let od objevení Červeného trpaslíka (společně s ním vznikl ještě pořad "Red Dwarf A to Z") na obrazovkách TV. Scénář napsali příležitostní režiséři Červeného trpaslíka Paul Alexander a Doug Naylor. Režie se ujal hlavní režisér trpaslíka Ed Bye (také pořad produkoval). Výsledkem je půhodinový, velice zábavný pořad. Hlavní postavou je (také u nás) známý kuchař Ainsley Harriott, který si zahrál také v Červeném trpaslíku, v díle Polymorf II Emocuc, jednoho z Gelfů... Tentokrát ztvárňuje sám sebe jako kuchaře na palubě Kosmika (malá dopravní loď Jupiterské důlní společnosti). A jako hosty si pozval posádku červeného trpaslíka. Dvojčlenná družstva se dají dohromady takto: Dave Lister (Craig Charles) + Kryton 2X4B 523P (Robert Llewelyn) a druhé družstvo tvoří A.J. Rimmer (Chris Barrie) + Kocour, resp. Duane Dibbley (Danny John-Jules). Jako porota je přizvána Kristine Kochanská (Chloe Anett).

Pořad spočívá v tom, že Ainsley vaří jídlo a obě družstva ho kopírují (jídlo i jeho styl vaření) ve snaze vytvořit co nejlepší pokrm, což na konci hodnotí Kristine... Obě družstva se setkávají s různými nástrahami kulinářství, s lestí se setká také Ainsley. Pořad je velice vtipný, zábavný, "poučný" i napínavý... Dozvíme se např. jak správně připravit rýži. Pořad se objevil jako bonus jak na starších vydáních s trpaslíkem na VHS, tak nově i na DVD. U nás se bohužel zatím žádné oficiální lokalizace nedočkal.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.