Garibaldino al convento, Un

Obrazok
Malý garibaldovec v klášteře

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Itálie  1942 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie, Drama,

Režírujú: Vittorio De Sica,


OBSAH

Hrabě Franco Amidei je přívržencem slavného italského revolucionáře Garibaldiho, v průběhu bojů o sjednocení Itálie je zraněn a nachází útočiště v klášteře, kde je umístěna dívčí internátní škola. Dívky Mariella a Caterinetta se o Franca začnou starat a díky tomu ukončí svůj vztah naplněný hádkami. Mariella se nakonec do Franca zamiluje, jejich láska ovšem musí projít těžkou zkouškou.
Vittorio de Sica od svého režijního debutu Rudé růže (Rose scarlatte) postupně stoupal ke kvalitnějším námětům, ani film Malý garibaldovec v klášteře (Un garibaldino al convento) však přes své nesporné kvality ani vzdáleně nenaznačoval brzký de Sicův příklon k neorealismu. Hlavní roli hraběte Amideiho hrál dobový idol Leonardo Cortese, jeho osudovou lásku Mariellu ztvárnila María Mercader, která se právě při tomto natáčení seznámila s de Sicou a od této doby se datuje jejich poměr později zpečetěný manželstvím. Sám de Sica si zahrál menší roli skutečného italského vojevůdce z té doby, Nina Bixia.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.