La chair de l'orchidée

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  / Západní Německo  1975 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Drama,


OBSAH

Debutující Patrice Chéreau úspěšně zfilmoval (film byl nominován na dva Césary) i u nás vydanou předlohu J. H. Chase Tělo orchideje. Klára (Charlotte Rampling) je bohatá dědička miliardového majetku, kterou ale její vlastní teta (Edwige Feuillère) nechala zavřít do blázince, aby mohla sama tyto peníze užívat. Kláře se ale podaří uprchnout a na útěku se při nehodě na silnici srazí s chovatelem koní Louisem Delage (Bruno Cremer) a zlodějíčkem Marcuccim (Hugues Quester), kteří jí pomohou. Jenže po této dvojici jdou dva nájemní vrazi Berekianové (Hans Christian BlechFrançois Simon), kteří záhy Marcucciho dostanou. Psychicky rozhozená Klára se snaží přijít na to, co se vlastně kolem ní děje, a její nový milenec Louis jí pomáhá ve složité spleti intrik kolem ní a majetku. Stále po něm ale jdou dva vrazi a po Kláře lidé její tety, která ji chce rychle znovu zavřít do blázince. Stará cirkusačka (Simone Signoret), která v jednu chvíli o Kláru pečuje, jí navíc prozradí temné tajemství jejího otce, o kterém dívka nic netušila. 

Film je natočen ve stylu noir, s deštěm, ve tmě a bahně, je plný podivných figurek, náhod a smrtí. Zaujme také špičkovým obsazením i ve vedlejších rolích (Simone Signoret, Alida Valli). Scénář napsal Jean Claude Carrière.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.