Father Came Too!

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Velká Británie  1964 
Trvání: 91 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Peter Graham Scott,


OBSAH

Tak a dost, v tomhle domě já prostě žít nebudu…
Novomanželé Juliet (Sally Smith) a Dexter (Stanley Baxter) se vrací z líbánek ve Francii a hned aby učinili závažné rozhodnutí o společné budoucnosti. Mohou buďto žít pod jednou střechou s Julietiným otcem (James Robertson Justice), bohatým uměleckým agentem, nebo si pořídit vlastní domov, na který ovšem nemají peníze. Dexter jako pravý Skot by sice rád ušetřil, ale bydlet se sirem Beverlym Grantem znamená snášet jeho časté vrtochy a nepřetržité výpady do soukromí. A to ranní buzení, když vždycky s oblibou přetáhne Dextera přes zadnici! Takhle už to dál nejde, vezmou si půjčku v bance a koupí ten domek na samotě, který jim dohodil realitní makléř Roddy Chipfield (Leslie Phillips). Jenomže vysněný a značně zchátralý domov bude vyžadovat nákladnější úpravy, než se původně mohlo zdát, a sir Beverly je vždy připraven přispěchat na pomoc.

Velmi volné pokračování komedie The Fast Lady (1962) doznalo dvou zásadnějších změn, režisér Peter Graham Scott převzal štafetu po Kenu Annakinovi a ústřední mužskou hereckou trojici S. Baxter – J. R. Justice – L. Phillips doplnila převážně seriálová herečka Sally Smith, která vystřídala Julii Christie.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.