Peau de torpedo, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Francie  / Itálie  / Západní Německo  1970 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Krimi,

Režírujú: Jean Delannoy,

Hudba: François de Roubaix,


OBSAH

Nicolas je zdánlivě obyčejným pařížským starožitníkem, zároveň ale pracuje jako špión ve francouzských tajných službách. O jeho dvojí identitě nic netuší ani jeho žena Dominique. Ta jeho druhou tvář odhalí, když se domnívá, že Nicolas je na dovolené v Itálii, zatímco ji přátelé informují, že ho viděli v Paříži s neznámou ženou. Dominique pak v návalu žárlivosti manžela zabije, záhy ale přebírá jeho povinnosti ve francouzské špionáži.

Své nejlepší filmy měl Jean Delannoy koncem šedesátých let již za sebou, navíc špionážně laděné kriminálky se těšily oblibě o deset až dvacet let dříve, než se k tomuto žánru odhodlal on sám. Film byl natočen v koprodukci Francie-Itálie-Německo, titulní roli špióna s přezdívkou Torpédo hrál Klaus Kinski, nevhodné se ale jevilo obsazení slavné Stéphane Audran, která v té době slavila mnohem větší úspěchy ve filmech svého manžela Claude Chabrola. Premiéra proběhla 3. června 1970, francouzskými kiny však film prošel prakticky bez zájmu.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.