Votrelec

Obrazok
Nerozluční
Nerozluční

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4 out of 10 based on 11 ratings Země: Španělsko  1993 
Trvání: 86 min
Hodnocení: 40%

Žánr: Thriller, Horor, Drama, Komedie,

Režírujú: Vicente Aranda,


OBSAH

Nerozlučné přátelství poznamenané nenávistí a blížící se smrtí ve španělském thrilleru s komediálními a hororovými prvky.
Luisa, Ángel a Ramiro byli v dětském věku nejlepšími kamarády. V době dospívaní se stali nerozlučnou trojkou, na kterou si zvyklo celé městečko. Pokud někdo náhodou zahlédl jen jednoho z nich, mohl vzít jed na to, že někde nablízku je i zbytek party. S postupujícím věkem však jejich přátelství zničil jiný cit - láska. Luisa se provdala za Ángela, ale brzy zjistila, že nejlepší přítel nemusí být také nejlepším manželem. Po dvou letech života plného hádek a ponižování proto Ángela opustila. Zatímco ten hledal zapomnění v Jižní Americe, Luisa se po pár měsících opět vdala, tentokrát za Ramira. Deset let s ním žila ve šťastném a spokojeném manželství, ale vše se rázem změnilo, když se do městečka vrátil Ángel. Zničený a nemocný se jednoho dne objevil u jejich dveří s prosbou o pomoc. Luisa mu i přes manželovy námitky okamžitě nabídla přístřeší a veškerou péči. Jenže už zanedlouho zjistila, že dávné přátelství patří minulosti. Z Ángela se stal zahořklý muž plný nenávisti, který se chce za zničený život pomstít právě svým bývalým přátelům. Kromě toho tajně doufá, že by mohl Luisu získat zpět. Ta tráví téměř veškerý svůj čas u lůžka nemocného, a tak ani nevnímá, jak ji pomalu začíná ovládat...

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.