Baron de l'écluse, Le

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  1960 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,


OBSAH

Baron Antoine Jerome je stárnoucí hrdina z první světové války, jeho vášní jsou především hazardní hry, které mu přinášejí střídavé úspěchy. Jednoho dne se na něj usměje štěstí a v kartách s markýzem de Villamayor vyhraje milión franků. Markýz jako zálohu na vyplacenou výhru poskytne Antoinovi svou luxusní jachtu. Baron se vydává na cestu z Rotterdamu do Monte Carla po vnitrozemských říčních tocích, jako doprovod s sebou vezme svou bývalou milenku Perle. V průběhu cesty se ale musí zastavit a počkat na šek od markýze, aby mohl pokračovat v plavbě. V této zastávce se Perle sblíží s místním obchodníkem se šampaňským, Antoine naopak najde zalíbení v majitelce kavárny...
Významný francouzský režisér Jean Delannoy na přelomu 50. a 60. vyprodukoval několik filmů různých žánrů a všechny zaznamenaly mimořádný divácký ohlas. Úspěch romantické komedie LE BARON DE L'ECLUSE byl založen především na kvalitním hereckém obsazení. Standardně výborné výkony hlavních představitelů jsou nicméně snižovány příliš rozvláčným tempem celého děje, zklamáním je i konec. Film byl natočen ve francouzsko-italské koprodukci a vznikal v průběhu roku 1959, dodnes se ale vedou spory o to, kde byly pořízeny exteriérové scény. Premiéra proběhla 13. dubna 1960 a film se stal v daném roce druhým nejúspěšnějším francouzským titulem v pařížských kinech, v celofrancouzském srovnání ale takový úspěch neměl (celková návštěvnost činila něco málo přes tři milióny diváků).

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.