Vierge du Rhin, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1953 
Trvání: 82 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Gilles Grangier,

Hudba: Joseph Kosma,


OBSAH

Rok 1940. Jacques Ledru je považován za oběť bojů druhé světové války. Náhle se ale objeví pod jménem Martin Schmidt v rodném Strasbourgu. Jeho manželka Geneviève se mezitím podruhé provdala a převzala kontrolu nad manželovou lodní společností. Existence prvního manžela jí značně překazí plány do budoucna a je rozhodnuta jej zabít. Při střetnutí obou jejích manželů dojde k nešťastné smrti druhého manžela, Maurice Labbé. Geneviève ze smrti obviní Jacquese, on jediný ale ví, kdo je skutečným vrahem...
Film Panna na Rýně je významný v tom, že při jeho vzniku se poprvé sešli úspěšný režisér Gilles Grangier a slavný herec Jean Gabin; z jejich následující šestnáctileté spolupráce pak vzniklo dalších jedenáct filmů. Grangier ve svých filmech většinou vycházel z literární předlohy, tak tomu bylo i v tomto případě. Společenské drama s kriminálními prvky odehrávající se za druhé světové války Panna na Rýně bylo natočeno podle stejnojmenného románu dobově populárního spisovatele Pierra Norda (1900-1985), k jehož dílu obraceli filmaři pozornost již od 30. let. Ve Francii měl film premiéru 13. listopadu 1953.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.