Treize à table

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1956 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 0%

Režírujú: André Hunebelle,

Hudba: Jean Marion,


OBSAH

Štědrý večer. Manželé Madeleine a Antoine Villardierovi chystají slavnostní večeři pro hosty. Madeleine je pověrčivá a zoufale se snaží zabránit hrozícímu počtu třinácti hostů u stolu. Pokaždé když se zdá, že je zasedací pořádek vyřešen k její spokojenosti, nastanou komplikace vyplývající ze složitých vztahů všech pozvaných...
Film TŘINÁCT U STOLU (Treize a table) natočil režisér André Hunebelle podle stejnojmenné divadelní hry Marc-Gilberta Sauvajona, která byla na filmové plátno převedena víckrát a na divadelních jevištích se s úspěchem uvádí dodnes. Film vznikal v srpnu a září 1955 a premiéru měl 28. prosince 1955. Toto první uvedení na plátna kin ale proběhlo v Marseille, pařížská premiéra se konala až v únoru 1956. Návštěvnost v kinech se vyšplhala na více než jeden a půl miliónu diváků, ve srovnání s jinými filmy té doby se ale nejednalo o nijak závratný úspěch. Divácky vděčný byl snímek především díky tehdy oblíbené Micheline Presle. Z dnešního pohledu jde o poměrně zapomenutý film, v dějinách francouzské kinematografie má ale místo jako debut pozdější velké hvězdy Annie Girardot.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.